وانت تلفنی تهران + حمل سریع انواع بار

02122373502 شماره تماس:
وانت تلفنی تهران

حمل بار با وانت در تهران از سریع ترین خدمات باربری می‌باشد. البته باید بر اساس نوع بار و وزن آن، ماشین مناسب حمل بار را انتخاب نمایید. برای استفاده از خدمات وانت تلفنی تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

وانت تلفنی تهران یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط باربری تهران کالابر می باشد، که در زمینه ی ارائه خدمات بسته بندی اثاث منازل و اداره ها در شهرهای مختلف در حال فعالیت می باشد. برای این که در مورد جا به جایی وسایل مد نظر خود نگران نباشید، و مطمئن باشید، که در حین جا به جایی خسارت و آسیبی به آن ها وارد نمی شود، بهتر است، از افرادی که در این زمینه تجربه و تخصص کافی را دارند، کمک بگیرید، تا آن ها تمام کارهای جا به جایی وسایل شما را انجام دهند. یکی از مزایای استفاده از خدمات وانت تلفنی تهران این است، که می توانند لوازم و وسایل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا انجام دهند.

وانت تلفنی یکی از جدیدترین خدمات ارائه شده در باربری ها می باشد. با استفاده از خدمات وانت تلفنی در سریع ترین زمان می توانید بارها خود را جابجا نمایید و یا اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل خود را به انجام برسانید. هزینه وانت تلفنی بر حسب نوع بار و میزان مسافت طی شده متغییر است. برای درخواست خدمات وانت بار تلفنی و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. وانت بار تهران از خدمات پردرخواست می باشد.

برای این که بتوانید از خدمات ارائه شده در این زمینه جا به جایی و حمل بار در تمام مناطق تهران به صورت شبانه روزی استفاده کنید، می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و اطلاعات مورد نیاز خود را در رابطه با نحوه ی جا به جایی و قیمت وانت تلفنی تهران بدست آورید.

وانت بار تلفنی تهران

یکی از مشکلاتی که ممکن است، افرادی که در شهرهای پرجمعیت مانند تهران زندگی می کنند، با آن رو به رو شوند، در رابطه با جابجایی و حمل اثاثیه منزل و با دفاتر کاری آن ها می باشد. دلیل پراهمیت بودن این موضوع به این خاطر می باشد، که اگر در مورد حمل و نقل اثاث و وسایل اطلاعات کافی نداشته باشید، ممکن است، با مشکلات مختلفی رو به رو شوید. برای این که با مشکلاتی که ممکن است، در این مورد به وجود بیاید، رو به رو نشوید، می توانید از باربری های معتبری که در این زمینه در حال فعالیت هستند، کمک بگیرید. باربری تهران کالابر یکی از شرکت هایی می باشد، که توانسته است، به واسطه ی به کارگیری از بهترین پرسنل و تجهیزات بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. تمام مراحل جا به جایی از بسته بندی تا چیدن وسایل در مکان جدید را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. برای حمل و نقل وسایل شما از انواع وانت بار استفاده می کنند. نوع ماشین انتخابی با توجه به میزان و مقدار وسایل شما تعیین خواهد شد.

لوازم و تجهیزاتی که شما می توانید به واسطه ی استفاده از وانت تلفنی تهران جا به جا کنید، به شرح زیر می باشد.

 • اثاث و وسایل سنگین منزل (حمل یخچال ساید، پیانو، گاو صندوق، مبلمان، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، تلویزیون، گاز، فرش، میز، کمد و کابینت، سرویس خواب و...)
 • مواد و مصالح ساختمانی 
 • مواد معدنی 
 • درب و پنجره فلزی و UPVC
 • مواد پلیمری
 • وسایل و لوازم اداری و ورزشی
 • محصولات کشاورزی، میوه و مرکبات، خوراک دام
 • پارچه، پوشاک و چرم و...

از مهم ترین شعبات وانت بار تلفنی در تهران می توان به این موارد اشاره نمود:

وانت بار صادقیه

وانت بار غرب تهران

وانت بار چیتگر

خدمات ارائه شده در وانت تلفنی

در وانت تلفنی تمام خدماتی که از یک باربری معتبر توقع دارید، به شما ارائه می شود. اسباب کشی منزل و محل کار، حمل بار های شخصی و تجاری در حوزه های مختلف از خدمات ما در وانت تلفنی تهران کالابر می باشد. از مهم ترین و اساسی ترین خدمات می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. ارسال بار به تمام شهرستان ها
 2. ارسال بار درون شهری
 3. بسته بندی بار برای اسباب کشی
 4. ارائه خدمات کارگر باربری خالی و یا با ماشین حمل بار
 5. حمل وسایل بزرگ و سنگین
 6. جابجایی و بارگیری بار
 7. چیدمان در صورت درخواست مشتری

هر یک از این خدمات دارای هزینه جداگانه و متفاوتی هستند و به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را برای وانت تلفنی مشخص نمود. 

برای اطلاع از هزینه وانت تلفنی با ما تماس بگیرید. بر حسب نوع بار و نوع خدمات درخواستی هزینه ها اعلام خواهد شد.

مزایای استفاده از وانت بار تلفنی تهران

 • انتخاب بهترین و راه بلدترین راننده ها برای این که در بار شما در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد برسانند.
 • بسته‌ بندی اصولی و صحیح وسایل شما با استفاده از بهترین تجهیزات تخصصی
 • جا به جا کردن وسایل شما توسط کارگران حرفه ای و کاربلد
 • امکان درخواست نیسان بار، کامیون و خاور در کنار وانت بار تهران 
 • جلوگیری از آسیب دیدن وسایل به واسطه ی انجام بسته بندی حرفه ای و اصولی 
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
 • ارائه خدمات در تمام مناطق تهران (تمام مناطق و محله‌ های تهران، از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب)
 • صدور بیمه نامه معتبر

قیمت وانت تلفنی تهران 

قیمت وانت تلفنی تهران با توجه به موارد مختلفی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، تعیین خواهد شد.

مسافت بین مبدا و مقصد

هر چقدر که فاصله ی بین مبدا و مقصد بیشتر باشد، قطعاً باید هزینه ی بیشتری را پرداخت کنید. زمانی میزان هزینه ی جا به جایی کمتر می شود، که فاصله ی بین مبدا و مقصد کمتر باشد.

ساعت استفاده از وانت بار تلفنی

همان طور که قبلاً هم به این موضوع اشاره کردیم، خدمات وانت بار تلفنی به صورت شبانه روزی انجام می شود، اما نکته ی مهم در رابطه با قیمت آن می باشد، که باید بگوییم، هزینه ی آن در تمام ساعت ها به یک صورت نمی باشد. در مواردی که ترافیک منطقه ی که قصد جا به جا شدن به آن جا را دارید، باعث می شود، نرخ تعیین شده افزایش پیدا کند. وضعیت آب و هوایی هم از دیگر مواردی می باشد، که می تواند در تعیین هزینه ی نهایی تأثیرگذار می باشد.

استفاده از سایر خدمات

در صورت ثبت درخواست برای استفاده از خدمات دیگر مانند کارگر باربری برای بسته بندی وسایل باید هزینه ی جداگانه را پرداخت کنید.

نوع وانت بار انتخاب شده برای جا به جایی

در برخی از موارد ممکن است، شرکت های باربری برای حمل و نقل وسایل شما وانت پراید را در اختیار شما قرار دهند. قطعاً تمام این موارد به نوع درخواست و بارهای شما بستگی دارد. در مواردی که وسایل انتخابی شما برای جا به جایی بزرگ تر باشد، قیمت وانت بار افزایش پیدا می کند.

میزان ارزشمند بودن بار 

در صورتی که قیمت کالا و وسایل مد نظر شما برای جا به جایی بالا باشد، می تواند در تعیین قیمت نهایی تأثیرگذار باشد. در این موارد بهتر است، بیمه نامه صادر شود، تا در صورت آسیب دیدن و وارد شدن خسارت، شرکت باربری بتواند خسارت وارد شده را جبران کند.

وانت بار تهران به شهرستان

از دیگر خدمات ارائه شده در وانت تلفنی تهران، حمل و ارسال بار از تهران به شهرستان با وانت می باشد. این خدمات با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب ارائه می شود. حمل بار به شهرستان دارای شرایط و ضوابط خاص خود می باشد. به دلیل مسافت طولانی در این روش حمل بار باید احتیاط بیشتری به خرج دهید تا بارها آسیب نبینند. برای ارسال بار به شهرستان می توان از ماشین های حمل مختلف مانند وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیون و .. بر حسب نوع بار استفاده نمایید. خدمات وانت بار شهرستان را می توانید از باربری تهران کالابر درخواست نمایید. وانت بار شهرستان از شعبات باربری شهرستان به شمار می‌رود.

کارگر باربری

در مواردی که قصد دارید، از یک مکان به مکان دیگر نقل مکان کنید، و یا حتی اگر وسایل جدیدی را برای منزل و یا دفاتر کاری خود خرید، و قصد دارید، بدون این که آسیب ببینند، به محیط مد نظر خود منتقل کنید، بهتر است، هنگام درخواست  وانت تلفنی تهران به این مورد هم اشاره کنید، و با توجه به مقدار وسایل خود تعداد کارگرانی که برای جا به جایی به آن نیاز دارید، را مشخص کنید. تمام مجموعه هایی که در زمینه ی وانت بار تلفنی در حال فعالیت هستند، برای این که بتوانند بهترین خدمات را ادائه دهند، از کارگران حرفه ای و کاربلد در این زمینه کمک می گیرند. نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید، این است، که هر چقدر که تعداد کارگران در حین جا به جایی بیشتر باشد، در تعیین هزینه ی نهایی تأثیرگذار می باشد. برای استفاده از خدمات کارگر باربری در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

بسته‌ بندی اسباب و اثاثیه

نوع بسته بندی انتخاب شده توسط کارگران باربری با توجه به وسایلی که شما قصد جا به جا کردن آن را دارید، متفاوت خواهد بود. با توجه به این که بسته بندی وسایل منزل کار راحتی نیست، ولی به عنوان مهم ترین بخش اسباب کشی به شمار می رود، پس در صورت کم کاری در زمینه ی بسته بندی ممکن است، خسارت های جبران ناپذیری را به وسایل شما وارد کند.

زمانی که کارگران باربری برای بسته بندی به منزل شما مراجعه می کنند، برای انجام اصولی و درست بسته بندی وسایل از بهترین تجهیزات بسته بندی (چسب، وکیوم، بابل، کارتن‌ های مخصوص، پوشش‌ های پلاستیکی محافظ و...) استفاده می کنند، تا حین رسیدن به مقصد با مشکلی رو به رو نشوند. شما می توانید هنگام درخواست وانت تلفنی تهران، سفارش بسته‌ بندی وسایلی را که قصد جا به جایی آن ها را دارید، را ثبت کنید.

برای استفاده از خدمات وانت تلفنی تهران با شماره های درج شده درب سایت تماس بگیرید.


 • شماره وانت بار تلفنی تهران چند است؟

  برای استفاده از خدمات وانت تلفنی در تهران با شماره 09129239163 تماس بگیرید.

 • در وانت تلفنی چه خدماتی ارائه می شود؟

  کلیه خدمات مربوط به حمل بار و اسباب کشی در این مجموعه به مشتریان عزیز ارائه می شود. همچنین امکان ارسال بار به شهرستان نیز امکان پذیر است.

 • آیا در ایام تعطیل هم خدمات حمل بار ارائه داده می شود؟

  مجموعه تهران کالابر به صورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل، آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید