هزینه حمل یخچال ساید در تهران، کارگر حمل یخچال

02122373502 شماره تماس:
حمل یخچال ساید

از مهم ترین و سخت ترین مراحل اسباب کشی حمل وسایل بزرگ و سنگین مانند یخچال ساید بای ساید می باشد. ما در باربری تهران کالا بر با بهره بردن از افراد زبده به عنوان کارگر حمل یخچال ساید توانسته ایم به خوبی از پس این کار برآییم. برای کسب اطلاعات در مورد هزینه جابجایی و حمل ساید با ما تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

روش های جابجایی یخچال ساید

بدون شک یکی از مهم ترین سوال ها و دغدغه افرد در هنگام جابجایی و اسباب کشی چگونگی و روش های حمل یخچال ساید بای ساید است! یخچال های ساید به دلیل وزن بالایی که دارند جابجایی و حمل آن ها بسیار مشکل است. حمل یخچال ساید و یا سایر یخچال های حجیم از راه پله کابوس خیلی از ما می باشد. ما در باربری تهران کالا بر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم تا شما در این جابجایی و اسباب کشی یاری کمک نماییم. مهم ترین خدمت ما در هنگام حمل ساید بای ساید، کارگر حمل یخچال ساید می باشد. هزینه حمل یخچال ساید هر طبقه، بسته به متراژ راه پله، نوع یخچال و تعداد کارگر حمل یخچال متغییر است. برای استعلام قیمت با مشاوران تهران کالا بر تماس بگیرید.

برای اطلاع از هرینه حمل یخچال ساید هر طبقه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جابجایی و حمل تخصصی و حرفه ای یخچال ساید فقط با کمک کارگران آموزش دیده و ورزیده امکان پذیر است. البته نباید از ابزار حمل یخچال و تجهیزات مدرنی که برای حمل ساید وجود دارد نیز غافل شویم. تمام این امکانات و نیروهای انسانی در باربری تهران کالا بر فراهم شده است تا شما اسباب کشی بدون دردسر را تجربه نمایید. حمل ساید در تهران از تخصص های کارکنان ما در تهران کالا بر می باشد. هزینه حمل یخچال ساید به عوام متعددی بستگی دارد که برای اطلاع از نرخ دقیق باید با همکاران ما تماس بگیرید.

برای استفاده از خدمات حمل یخچال ساید در تهران می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل ساید بای ساید تهران دارای روشها و هزینه های منفاوتی است. مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند نمود.

هزینه حمل یخچال ساید بای ساید

برای خیلی از افراد مهم ترین سوال در هنگام اسباب کشی و حمل و جابجایی ساید، هزینه حمل آن می باشد. شما باید این مساله را در نظر بگیرید که پرداخت هزینه برای حمل یخچال ساید در هنگام اسباب کشی خیلی بهتر و به صرفه تر از صدمه دیدن یخچال و یا سایر وسایل شما در هنگام جابجایی است. هزینه حمل ساید هم مانند سایر هزینه ها به شرایط متعددی از جمله تعداد طبقات و وزن یخچال شما بستگی دارد. جابجایی و حمل ساید را نمی توان به هر کسی سپرد زیرا علاوه بر توان بدنی بالا کار حمل ساید به تجربه و علم لازم برای این کار نیاز دارد. هزینه جابجایی یخچال ساید بسته به وزن یخچال و تعداد طبقات متغییر است.

اگر شما از کارگران و افرادی که زیر نظر باربری فعالیت نمی کنند کمک بگیرید اگر دچار خسارت شدید هیچ کس پاسخ گوی شما نیست. بنابراین سعی نمایید برای حمل و جابجایی بارهایتان از افراد و کارگران زبده باربری ها کمک بگیرید. شما می توانید برای اطلاع از هزینه حمل ساید بای ساید و سایر شرایط با شماره های ما تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را خواستار شوید. اگر می خواهید حمل آسان یخچال را تجربه نمایید بهتر است از کارگر حمل یخچال کمک بگیرید. اما تنها کارگرانی که تحت نظر باربری معتبر فعالیت دارند. 

به منظور استعلام قیمت و هزینه حمل یخچال ساید بای ساید کلیک کنید.

 مراحل  جابجایی انواع یخچال ساید:

 •  قبل از جابجایی باید نکات ایمنی را راعایت نموده، داخل یخچال نمایید.
 • می توانید در صورت صلاح دید مشاوران حمل ساید درب ها را جدا نمایید.
 • انتقال یخچال از منزل و از پله ها توسط افراد قوی و نیرومند و با حوصله (در ساختمان ها اجازه حمل وسایل و یا یخچال ساید از طریق آسانسور داده نمی شود)
 •  قرار دادن و بارچینی با دقت بالا درون خودرو
 • استفاده از پتو و کارتن به حد لازم جهت سالم رسیدن یخچال
 • استفاده از تکنیک های مهم جهت ثابت نگه داشتن یخچال در طی انتقال
 •  پایین آوردن یخچال
 •  قرار دادن در محل مناسب در منزل مشتری

 

حمل یخچال ساید

نکته بسیار مهم در خصوص حمل ساید

قبل از حمل یخچال را تمیز کنید. 6 ساعت قبل از حرکت دادن و انتقال یخچال، آن را از برق بکشید. سیستم یخ ساز و آب سرد کن را از لوله کشی ساختمان جدا نمائید. با انجام این کارها یخچال آماده منتقل کردن است.

پس از جابجایی یخچال ساید بای ساید یا دیگر انواع یخچال حداقل تا 6 ساعت نباید یخچال را به برق متصل کنید و برای جدا کردن درب یخچال ساید بای ساید و نصب مجدد آن از یک فرد باتجربه در این زمینه کمک بگیرید. توصیه اکید می شود که هرگز خودتان اقدام به حمل یخچال ساید ننمایید. زیرا هر چقدر هم دقت کنید باز یخچال دچار آسیب دیدگی می شود. در این دوران سخت اقتصادی باید از وسایلتان به نحو احسنت نگهداری کنید پس حمل وسایل سنگین و با ارزش خود را در هنگام اسباب کشی به یک باربری مطمین و معتبر بسپارید. تهران کالا بر، باربری نام آشنا با سال ها سابقه در زمینه حمل بار درون شهری، باربری شهرستان و باربری بین المللی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. هم اکنون با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

اگر یخچال به صورت خیلی جزئی جابجا شده در حدود 3 ساعت و اگر به صورت اساسی جابجا شده تا 24 ساعت از  اتصال آن به برق خودداری نمایید.

اگر بعد از اتصال یخچال تا 72 ساعت به دمای مطلوب نرسید باید از تکنسین یخچال برای رفع مشکل کمک بگیرید.

هزینه حمل یخچال ساید

راه حل های مناسب برای حمل بهینه یخچال ساید بای ساید

 1.  درب یخچال را از بدنه آن جدا کنید. برای جدا کردن درب یخچال کارشناس فنی نیاز دارید. با جدا کردن درب یخچال می توانید، درب را جداگانه بسته بندی کنید. اگر قصد ندارید، درب یخچال را جدا نمائید، با چسب های مخصوص دور آن را چسب کاری نمائید. چسب زدن درب مانع باز و بسته شدن ناگهانی درب یخچال در هنگام جابه جایی می شود.
 2. اگر قطعه های اضافی مانند درب را جدا نکرده اید، همه وسایل و ملحقات جدا شدنی یخچال را از آن جدا نمایید. قفسه ها و کشوهای یخچال را به طور کامل از آن بیرون آورید. با این کار، وزن یخچال کم می شود و حمل یخچال ساید بای ساید راحت تر انجام می شود.
 3. تا جایی که ممکن است یخچال را به صورت عمودی منتقل کنید. با افقی قرار دادن یخچال ممکن است روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز نفوذ کند. از کج شدن یخچال جلوگیری کنید.
 4. مراقب بخش های پشتی یخچال باشید تا به بخش موتور و تاسیسات یخچال آسیب وارد نشود.
 5. از چرخ حمل بار استفاده نمایید. چرخ حمل بار باعث روان تر شدن حرکت یخچال و امکان جابه جایی عمودی آن کمک شایانی می کند.
 6. حتما برای حمل یخچال از افراد با تجربه کمک بگیرید.
 7. اگر فقط قصد جابجایی یخچال را دارید می توانید از خدمات وانت بار و نیسان بار تهران بهره ببرید.

حمل یخچال ساید از راه پله

حمل وسایل بزرگ و سنگین مانند انواع یخچال در راه پله ها و راه روهای باریک به تخصص و تکنیک اصولی نیازمند است. باید از روش هایی که از آسیب دیدن بدنه یخچال جلوگیری آگاه باشید و سعی نمایید برای حمل در چنین مکان هایی حتما از کارگران ماهر حمل وسایل سنگین کمک بگیرید. مناسب ترین روش برای حمل یخچال های سنگین در راه پله های باریک و تنگ این است که به کمک یک تکنسین درب یخچال را جدا نموده و سپس اقدام به جابجایی آن نمایید. این گونه بدون آسیب به یخچال و یا تخریب دیوارهای راه رو می توانید کار انتقال را به پایان برسانید. اما اگر تمایل به جدا نمودن درب ندارید، کارگران حمل ساید در باربری تهران کالا بر می توانند به راحتی و بدون صدمه کار حمل را انجام دهند. تجربه، داشتن تجهیزات کافی و نیروی بدنی از عوامل مهم در حمل موفقیت آمیز یک یخچال ساید بای ساید است. 

همچنین می توانید از طریق تماس با ما از خدمات کارگر باربری در تهران بهره مند شوید.

هزینه حمل یخچال ساید هر طبقه

در جدول زیر قیمت حمل یخچال به صورت طبقاتی ارائه شده است. همان طور که می دانید تعداد طبقات و نوع راه پله تاثیر مستقیم بر روی هزینه حمل یخچال ساید بای ساید و یا سایر یخچال ها و وسایل سنگین دارد.

تعداد طبقات سایز یخچال قیمت
یک طبقه  14.5 تا 24 فوت تماس بگیرید
یک طبقه  19 تا 25 فوت تماس بگیرید
یک طبقه 20 تا 29 فوت تماس بگیرید
یک طبقه 32 تا 41 فوت تماس بگیرید

علاوه بر تعداد طبقات، اندازه راه پله و سایز یخچال، تعداد کارگر درخواستی برای حمل + جدا نمودن درب یخچال که امری بسیار تخصصی می باشد نیز بر روی قیمت تمام شده تاثیر می گذارد. به همین دلیل امکان درج قیمت وجود ندارد. از طریق تماس با ما و اعلام دقیق درخواست خود کارشناسان قیمت دقیق را به شما اعلام می نمایند. کارگر حمل یخچال تهران باید دارای تجربه و قدرت بدنی بالایی باشد تا بتواند بارهای سنگین شما را بدون خسارت جابجا نماید.

ابزار حمل یخچال

برای جابجایی اصولی یخچال می توان از ابزارهای استاندارد استفاده نمود. این ابزار شامل این موارد می باشد:

 • دوش بند حمل یخچال
 • چرخ دستی حمل یخچال

این ابزارها بسته به شرایط ساختمان شما مورد استفاده قرار می گیرند.  

از دیگر خدمات ما در باربری تهران کالا بر:

وانت بار تهران

وانت بار تلفنی

 حمل بار به ترکیه

حمل گاوصندوق در تهران


 • برای حمل یخچال ساید بای ساید به چند کارگر نیاز است؟

  تعداد کارگر بستگی به وزن یخچال و تعداد طبقات دارد. اما معمولا این کار توسط یک الی دو کارگر مجرب و توانمند به راحتی انجام می شود.

 • هزینه جابجایی یخچال ساید چقدر است؟

  هزینه های جابجایی به عوامل متعددی مانند تعداد طبقات، وزن یخچال و تعداد کارگر بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه ها با تهران کالا بر تماس بگیرید.

 • آیا امکان حمل یخچال با آسانسور وجود دارد؟

  در اکثر مجتمع های مسکونی، جابجایی وسایل با استفاده از آسانسور ممنوع است مگر اینکه ساختمان دارای آسانسور با ظرفیت بالا باشد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • رضا موسوی
  سلام. قصد ارسال یک عدد یخچال و یک سری وسایل دیگر را از تهران به زنجان دارم. هزینه ارسال چقدر هست؟
  • مدیر سایت

   با سلام. با توجه به اینکه از میزان بار شما و نوع ماشین مناسب برای حمل، اطلاعات دقیق در دست نیست امکان قیمت دهی در سایت مقدور نمی باشد. لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرد و یا در واتساپ پیام دهید.

 • موسوی
  سلام. برای جابجایی ساید حتما نیاز به باز نمودن درب یخچال هست؟
  • مدیر سایت

   سلام. این مورد بستگی به وزن یخچال و متراژ راه پله ها دارد. برای همه یخچال ها نیاز به در آوردن درب یخچال نیست. ولی اگر نیاز بود درب یخچال را جدا کنید این امر را حتما به یک فرد با تجربه بسپارید. زیرا اگر تجربه لازم را نداشته باشید ممکن است ضرر مالی زیادی متحمل شوید.

 • نادر
  سلام. برای روزهای اول عید خدمات دارین؟
  • مدیر سایت

   سلام. بله در تهران کالابر خدمات در تمام روزهای تعطیل هم ارائه می شود. برای انجام هماهنگی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید